8545AG-02LFT
Shenzhen Jinsheng Weiye Electronics Co., Ltd
Contact Now
8545AG-02LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:4
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : No/Yes
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package : 20-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 350 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : LVDS
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8545A
Description : IC CLK BUFFER 2:4 350MHZ 20TSSOP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:4 350 MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)